Bizi Arayın : (+9) 0850 430 1453 | [email protected]WhoisOnline Ödeme

Kurumsal

Winekol.com / Kurumsal

Sürekli Yenilik! – Her Zaman Fark Oluşturmak! – En Üst Düzey Kalite! – Yüksek Müşteri Memnuniyeti!

Bilişim sektöründe inovatif hizmetler verebilmek için, meraklı, üretken, genç, dinamik, aktif gençlerden kurulmuş bir organizasyondur. Şimdiye kadar bir çok farklı projede yenilikçi çözümler sunduk, sunmaya devam ediyoruz. Sıra sizin projelerinizde olabilir.

Winekol® Hakkında

Winekol® 2007 yılından beri kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Ana faaliyet konusu web tabanlı sistem geliştirimi olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda tanıtım, reklam ve yazılım konusunda özel çözümler üretmektedir.

Her departman ayrı şekilde ürün üreterek hizmet vermektedir. Firmanız için yeni olan tüm teknoloji sistemlerini hızlı ve güvenilir alt yapı ile sunmak için çalışıyoruz.

Faaliyet alanlarımız Yazılım ağırlıklı olarak ERP, CRM, CMS, E-Ticaret uygulamaları, arama motoru optimizasyonu, özel yazılım geliştirme, e-katalog, banner tasarımları hazırlamanın yanında sistem takip, analiz ve raporlama, proje pazar araştırması, web stratejileri oluşturma ve bilişim danışmanlığı gibi hizmetler yer almaktadır.

Neden Winekol®?

  • Bizde herşeyden önce Müşteri Memnuniyeti gelir.
  • Toplam Kalite Yönetimi ile çalışırız.
  • Çalışmalarımız kaliteli, farklı, sade, prestij arttırıcıdır.
  • Şimdiye kadar bir çok projelerde inovatif çözümler sunduk.
  • Dinamik, üretken, çılgın genç kadromuz vardır.

Disiplinli Ekip Çalışması

Genç, dinamik ve üretken kadromuzla, disiplinli ve planlı çalışıyoruz.

Etkili Ortaklık

Samimi ve dürüst bir şekilde, kazan-kazan anlayışıyla çözüm ortaklıkları kuruyoruz.

Planlı Gelişim

Planlı-Programlı çalışmamız ve Herzaman İnovasyon Anlaşımızla gelişime devam ediyoruz.

Winekol® Olarak Benimsediğimiz Misyon ve Vizyonumuz

Winekol® Bilgi Teknolojileri (BT) sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak hedeflerimizi, her anlamda sürekli büyümek ve yenilenmek üzerine inşaa ediyoruz. Kurumsal misyonumuzu ve vizyonumuzu bu hedeflere paralel olarak şu şekilde yapılandırdık;

Teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen esnek bir çalışma yapısı kurarak, kaynakların etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak, daima ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirip bu hizmetleri kesintisiz ve güvenilir bir ortamda müşterilerimize sunmaktadır.
Misyon
Bilgi teknolojileri konusundaki yetenek ve tecrübemizi, tasarım gücü ve işlevsellik anlayışımızla birleştirerek, kısa sürede kaliteli çözümler sunmak ve müşterilerimizin amaçları doğrultusunda yürüttüğümüz projeleri başarıya ulaştırmaktır.
Vizyon
Back to Top